O nas

O nas

Spółka IDEA NORD świadczy usługi z zakresu montażu i serwisu sprzętu mobilnego od 1998 r. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw różnych modeli notebooków, tabletów oraz smart fonów. Oferujemy serwis oparty na długoletniej praktyce i doświadczeniu pracowników w branży komputerowej i elektronicznej.

Nasz profesjonalizm, dostępność części oraz wykorzystanie najnowszych technologii serwisowych zapewniają wysoką jakość i pewność wykonanych usług.

Dynamiczny rozwój rynku sprzętu przenośnego sprawia, że zapotrzebowanie na profesjonalne usługi serwisowe stale rośnie.

Jesteśmy jednym z niewielu serwisów, który nie ogranicza się do wymiany uszkodzonych komponentów, lecz zagłębił się w tajniki elektroniki, tym samym ograniczył koszty napraw.

Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę. Przyjmujemy zgłoszenia zarówno od osób fizycznych jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalną ofertę przedstawiamy dla dużych przedsiębiorstw, jak też niezależnych informatyków mających w opiece wiele firm.

Naszym celem jest skuteczne rozwiązanie problemu ze sprzętem. Nasi pracownicy będą służyli Państwu wszelką pomocą w problemach związanych z obsługą i funkcjonowaniem urządzeń przenośnych.

Nasz profesjonalizm doceniły firmy ubezpieczeniowe, serwisy komputerowe, a także firma KOMPUTRONIK S.A., na rzecz których świadczymy usługi pogwarancyjne.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do naszego serwisu!

+48 500 098 332